دومین دوره گام نخست - راهنمای ثبت نام

یک: مراحل ثبت نام
1-    مطالعه آیین نامه برگزاری دوره و اطمینان از دارا بودن شرایط.
2-    تکمیل فرم ثبت نام دوره نیمه حضوری مباحث زن و خانواده«درس گفتار2» در پورتال مرکز تحقیقات زن و خانواده.
3-    پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام و بسته آموزشی در ترم اول دوره (15 هزار تومان بابت خرید بسته آموزشی دوره و 15 هزار تومان بابت ثبت نام ترم اول جمعا به مبلغ 30 هزار تومان)
تذکر1: چنانچه افراد در قالب گروه های 50 نفره و بالاتر اقدام به ثبت نام کنند، 20 درصد از هزینه ثبت نام ترم اول آنان کسر خواهد شد. بدین منظور می بایست لیست ثبت نام را بصورت گروهی به اداره اموزش مرکز ارسال نمایند

تذکر2: در موعد ثبت نام ترم دوم نیز که در ابتدای سال آتی انجام خواهد شد، مبلغ 30 هزار تومان بابت ثبت نام ترم دوم اخذ خواهد گردید. 15 هزار تومان از این مبلغ مربوط به ثبت نام این ترم و 15 هزار تومان بابت صدور و ارسال پستی گواهی پایان دوره خواهد بود.

تذکر3: دانش پژوهانی که در ترم اول ثبت نام نکرده بودند و یا در دوره درس گفتار1 شرکت نداشته اند می بایست مبلغ 50 هزار تومان جهت بسته آموزشی و گواهی پایان دوره و هزینه ثبت نام پرداخت نمایند.

دو: تذکرات مربوط به نحوه تکمیل فرم ثبت نام
1-    پر کردن تمام فیلدهای ستاره دار.
2-    در قسمت آدرس، نام استان، شهر و آدرس پستی محل سکونت به همراه کد پستی بصورت دقیق درج گردد. نوشتن "آدرس دوم" ضرورتی ندارد.
3-    در تکمیل قسمت «وابستگی سازمانی»  به این نکته توجه شود که: با عنایت به آنکه این دوره با مشارکت برخی نهادها برگزار خواهد شد و سازماندهی فعالیت های اجرایی بر عهده نهاد متقاضی خواهد بود، افرادی که بدون وابستگی سازمانی و بصورت شخصی در دوره شرکت می کنند و گزینه «سایر» را انتخاب می نمایند.
سایر شرکت کنندگان، نهادی را که از طریق آن از برگزاری دوره مطلع شده اند و به آن متعلق هستند را انتخاب می کنند.
4-    در تکمیل قسمت «شیوه مطالعه مباحث» لازم به ذکر است که برای شرکت کنندگان امکان حضور در دو قالب گروه های «مطالعه محور» و «مباحثه محور» فراهم شده است. در گروه «مباحثه محور» علاوه بر مطالعات شخصی، در جلسات مباحثه گروهی، هر یک از سرفصل ها از سوی اعضای گروه به بحث گذارده می شود.
گروه های مباحثه محور از سوی هر یک از نهادهای مشارکت کننده ساماندهی می شوند.
5-    در تکمیل قسمت «شرکت در کلاس» توجه شود که: کلاس های رفع اشکال بصورت حضوری در قم برگزار خواهد شد. کسانی که متقاضی شرکت در این کلاس هستند گزینه «حضوری» را انتخاب می نمایند.
شرکت کنندگان شهرستانی که امکان حضور در کلاس حضوری را ندارند گزینه «آنلاین» را انتخاب می-نمایند تا بصورت غیرحضوری؛ از طریق وب کنفرانس، همزمان در کلاس شرکت کنند.
زمان و مکان برگزاری کلاس های غیرحضوری در شهرستان ها متعاقبا اعلام خواهد شد.(افرادی که مایل به ارتباط آن لاین از طریق منازل خود هستند در صورت فراهم شدن زیرساخت ها و پرداخت هزینه ها با هماهنگی نهاد متقاضی از این امکان بهره مند خواهند شد.)

پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397