اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1399/4/9
تعداد بازدید: 96365
 
مراسم تکریم و معارفه معاون محترم پژوهش پژوهشکده زن و خانواده برگزار شد


به گزارش روابط عمومی پژوهشکده زن و خانواده، پیش از ظهر دیروز مراسم تکریم حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجید دهقان معاون محترم پژوهش پژوهشکده زن و خانواده با حضور کارکنان پژوهشکده برگزار گردید و از زحمات و خدمات ایشان طی پنج سال تصدی پست معاونت پژوهش تقدیر شد.
 

 
در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین زیبایی نژاد ریاست محترم پژوهشکده زن و خانواده طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر آینه­ چی را به سمت معاون پژوهش پژوهشکده زن و خانواده منصوب نمود.
 
هم چنین از زحمات سرکار خانم دکتر قاسمپور مدیر محترم واحد تهران که اینک در سمت نماینده محترم مجلس یازدهم شورای اسلامی مشغول خدمت هستند قدردانی شد. و سرکار خانم علی­ آبادی به عنوان سرپرست واحد تهران معرفی شدند.
 


کانال پژوهشکده زن و خانواده در سروش
https://sapp.ir/womenrc
کانال پژوهشکده زن و خانواده در ایتا
https://eitaa.com/womenrc
با ما همراه باشید


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397