ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/9/7
تعداد بازدید: 2820
 
برگزاری افتتاحیه دوره نیمه حضوری مباحث «زن، خانواده و سبک زندگی» ویژه استان مازندران


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، افتتاحیه دوره مجازی مباحث «زن، خانواده و سبک زندگی» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سنجرانی، از اساتید حوزه و پژوهشگر حوزه مطالعات خانواده و نیز جناب آقای نصیری، کارشناس واحد فن‌آوری مرکز تحقیقات زن و خانواده و با حضور طلاب و مدرسین حوزه و دانشگاه استان مازندران، ۲ آذر ۹۶ در شهر ساری برگزار شد.
در این جلسه که در دو پنل صبح و عصر برگزار گردید، حجت‌الاسلام والمسلمین سنجرانی، درباره محتوای این دوره مباحثی ارائه داد و در ادامه در موضوع «الگوی شخصیت زن مسلمان» و برخی مباحث مرتبط از جمله «مسئله حجاب و نگاه درجه دو به آن» و «جنسیت و تربیت رسمی» ارائه بحث داشت.
همچنین آقای نصیری کارشناس واحد فن‌آوری مرکز، درباره چگونگی برگزاری دوره، نحوه استفاده از سامانه آموزش مجازی و مسائل فنی پیرامونی سخن گفت و به پرسش‌های دانش‌پژوهان پاسخ داد.
گفتنی است این دوره آموزشی به همت مرکز تحقیقات زن و خانواده و با همکاری سپاه کربلای استان مازندران در این استان در حال برگزاری است.


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16962
کاربران آنلاین :     13
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397