ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/6/15
تعداد بازدید: 8565
 
برگزاری نشست تخصصی «مواجهه با اسناد بین‌المللی در عرصه تعلیم و تربیت»


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، نشست تخصصی «مواجهه با اسناد بین‌المللی در عرصه تعلیم و تربیت» با دو رویکرد «بررسی محتوایی سند آموزشی ۲۰۳۰ با تأکید بر مباحث جنسیتی» و «بررسی مواجهه جمهوری اسلامی با سازمان‌های بین‌المللی در عرصه فرهنگ» و با حضور کارشناسان این عرصه در تاریخ ۲۰ شهریور ۹۶، در واحد تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده برگزار می‌گردد.

کارشناسان مدعو در این نشست‌ عبارت‌اند از: حجت‌الاسلام والمسلمین زیبایی‌نژاد، رئیس‌ مرکز تحقیقات زن و خانواده؛ دکتر محمدباقر خرمشاد، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی؛ دکتر فریبا علاسوند، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده؛ دکتر علی لطیفی، پژوهشگر مسائل تعلیم و تربیت اسلامی؛ دکتر حکیمه سقایی بی‌ریا، پژوهشگر و دانش‌آموخته دکتری مطالعات آمریکا؛ دکتر مریم اردبیلی، پژوهشگر و آینده‌پژوه؛ آقای علی پارسانیا، پژوهشگر اندیشکده تعلیم و تربیت دالّ.

این نشست با حضور جمعی از اساتید و علاقه‌مندان و فعالان عرصه زن و خانواده، دوشنبه ۲۰ شهریور، از ساعت ۱۴ الی ۱۹، در واحد تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده، به نشانی بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک 56، برقرار خواهد بود.
 
لازم به ذکر است این نشست به صورت زنده از رادیو فرهنگ بر روی موج FM رديف ۱۰۶ مگاهرتز و AM رديف ۵۸۵ کيلوهرتز و نیز رادیو معارف، موج FM ردیف ۹۶ مگاهرتز و فرکانس AM کیلوهرتز 1071، پخش می‌گردد.


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16912
کاربران آنلاین :     19
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397