اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1397/9/25
تعداد بازدید: 3032
 
آغاز ثبت نام ترم دوم سومین دوره آموزشی مجازی مباحث زن و خانواده(درس گفتار 3)


 
ثبت نام ترم دوم سومین دوره آموزشی مجازی مباحث زن و خانواده(درس گفتار3) به همت آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این دوره آموزشی با مشارکت نهادهای مختلف و با هدف کسب حداقل استاندارد بینشی ضروری برای شناخت عالمانه دانش مطالعات زن و خانواده و در کمترین زمان ممکن بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام نادری دره¬کتی؛ مدیر اداره آموزش بیان داشتند: ترم دوم این دوره آموزشی که مشتمل بر مباحث مختلفی از جمله فلسفه حقوق زن در اسلام، عدالت جنسیتی، تحولات جمعیتی در ایران، خانواده و نظام تربیت رسمی، مسئله شناسی الهیات جنسیتی، مناسبات حقوقی خانواده و دولت، روابط دختر و پسر، زن و سینما، بررسی شبهات حقوقی طلاق، اقتصاد و خانواده و اشتغال زنان با رویکردی دینی از زبان برترین اساتید این حوزه و در کمترین زمان ممکن و در قالب پک های صوتی ـ تصویری در اختیار محققان و پژوهشگران، طلاب و دانشجویان و عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
ایشان افزودند: دانش پژوهانی که فقط هزینه ترم اول را پرداخت نموده اند و نیز آن دسته از علاقمندانی که موفق به شرکت در ترم اول دوره نشده اند، می توانند با ثبت نام (اینجا) از دروس ترم دوم بهره لازم را ببرند.
اعطای گواهی پایانی، اولویت پذیرش در دوره‌های آموزش رسمی مطالعات زنان مرکز تحقیقات زن و خانواده، قرار گرفتن در زمره مرتبطین مراکز مشارکت کننده و دعوت جهت شرکت در برنامه‌های این مراکز، تخفیف ویژه در خرید محصولات مراکز مشارکت کننده و اولویت جذب در دوره‌های تربیت مربی نهاد‌های برگزار‌کننده از جمله ویژگی های این دوره آموزشی است.
زمان نام نویسی در ترم دوم این دوره آموزشی از 22 آذر لغایت 30 آذر ماه سال 1397 می باشد و شروع این ترم از دی ماه 1397 لغایت تیرماه سال 1398 خواهد بود.
علاقه مندان و پژوهشگران دارای مدرک سطح 2 یا کارشناسی می توانند جهت ثبت نام از طریق لینک https://register.wrc.ir/view.php?id=18110 اقدام نمایند.
ارتباط با آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده از طرق زیر امکانپذیر است:
1. پیام رسان سروش: @amozeshwrc   
2. ایمیل:     darsgoftarwrc@gmail.com
3. سامانه پیامکی :     30001230011020
4. تلفن:            02532603357-58 داخلی 4618
 


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 مرکز تحقیقات زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
از شما دعوت می شود جهت ارتقاء عملکرد وب سایت مرکز تحقیقات زن و خانواده، در این نظرسنجی شرکت فرمائید.
• شرکت در نظرسنجی
بستن   χ