اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1397/8/12
تعداد بازدید: 3215
 
اطلاعیه شماره 20: کلاس رفع اشکال درس جنسیت و زبان قرآن


کلاس رفع اشکال درس"جنسیت و زبان قرآن" از سلسله دروس ترم اول دوره آموزشی مجازی درس گفتار3 توسط استاد حجت‌الاسلام والمسلمین مجید دهقان روز سه شنبه 15 آبان ماه 97 ساعت 14:00 در قم بصورت حضوری و در دیگر استان ها و شهرستان ها بصورت آنلاین برگزار می گردد.
 
  توجه:
 
1- لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین: https://live.mou.ir/wrc
 
2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نمی باشد؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کرده و پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
 
3- آزمون این دروس بعد از کلاس تا زمان فعال شدن آزمون درس بعدی (به صورت شبانه روزی)از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) برگزار می گردد.
 
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کدملی دانش پژوه (بصورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) می باشد.
 
 
  آدرس کلاس حضوری: قم،بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،مرکز تحقیقات زن و خانواده،طبقه دوم.
 
  دانش پژوهان محترم هر چه سریعتر سوالات و اشکالات محتوایی که در حین مطالعه و یا مباحثه برایتان پیش آمده  را از طرق زیر ارسال فرمایید:
 
خصوصی ادمین آموزش در پیام رسان سروش: @Amozeshwrc
سامانه آموزش مجازی: http://lms.wrc.ir
جیمیل : darsgoftar2@gmail.com


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 مرکز تحقیقات زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397