ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/8/30
تعداد بازدید: 1962
 
برگزاری کلاس رفع اشکال دروس «اقتصاد و خانواده» و «اشتغال زنان» در واحد تهران


اطلاعیه شماره 71

 کلاس رفع اشکال دروس«اقتصاد و خانواده» و «اشتغال زنان» آخرین دروس از سلسله دروس ترم دوم دوره آموزشی نیمه‌حضوری درس گفتار2 توسط استاد دکتر لیلاسادات زعفرانچی روز چهارشنبه 1 آذرماه 96 ساعت 14:30 در واحد تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده  به صورت حضوری و در قم و دیگر استان‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

 از شما دانش‌پژوه محترم دعوت می‌شود که در آخرین جلسه از سلسله جلسات رفع اشکال دوره درس گفتار2، برنامه‌های آموزشی مرکز را همراهی کنید.

  توجه:

1-  لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین:  http://vc.aou.ir/wrc
2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نمی باشد؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کرده و پس از وارد کردن نام خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
3-  آزمون این دروس به مدت 9 روز از ساعت 19 روز چهارشنبه 1 آذرماه تا ساعت 22 روز جمعه 10 آذرماه(به صورت شبانه‌روزی)از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) برگزار می‌گردد.
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کدملی دانش پژوه (به صورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) است.

 نشانی کلاس حضوری: بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت‌دوست، پلاک ۵۶، واحد تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده، طبقه همکف، سالن آمفی‌تئاتر.

دانش‌پژوهان محترم سوالات و اشکالات محتوایی را که در حین مطالعه و یا مباحثه پیش آمده، هر چه سریعتر به مدیر استانی تحویل یا از طریق تلگرام(09011067477)، ایمیل(darsgoftar@wrc.ir) یا از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) ارسال نمایند.


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16962
کاربران آنلاین :     13
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397