ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/7/30
تعداد بازدید: 2927
 
کلاس رفع اشکال درس «بررسی شبهات حقوقی طلاق»


اطلاعیه شماره 63
 کلاس رفع اشکال درس«بررسی شبهات حقوقی طلاق» نهمین درس از سلسله دروس ترم دوم دوره آموزشی نیمه‌حضوری درس‌گفتار2 توسط استاد حجت‌الاسلام والمسلمین سجادی‌امین، چهارشنبه 3 آبان ماه 96 ساعت 15:00 در قم به صورت حضوری و در دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.


توجه:

1- لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین:  Live.mou.ir/webinar

2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نیست؛ دانش‌پژوهان هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کنند و پس از وارد کردن نام خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنند.

3-  آزمون این درس به مدت 7 روز از ساعت 19 روز چهارشنبه 3 آبان ماه تا ساعت 22 چهارشنبه 10 آبان ماه(به صورت شبانه‌روزی) از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) برگزار می‌گردد.

4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کدملی دانش پژوه (به صورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) است.

نشانی کلاس حضوری: قم، خیابان ساحلی، جنب پل جمهوری، دانشگاه مجازی المصطفی(ص)

دانش‌پژوهان محترم سوالات و اشکالات محتوایی را که در حین مطالعه و یا مباحثه پیش آمده، هر چه سریعتر به مدیر استانی تحویل یا از طریق تلگرام(09011067477)، ایمیل(darsgoftar@wrc.ir) یا از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) ارسال نمایند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16917
کاربران آنلاین :     16
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397