ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/6/26
تعداد بازدید: 2632
 
کلاس رفع اشکال درس «مناسبات حقوقی خانواده و دولت»


اطلاعیه شماره 57

کلاس رفع اشکال درس«مناسبات حقوقی خانواده و دولت» هفتمین درس از سلسله دروس ترم دوم دوره آموزشی نیمه حضوری درس گفتار2، توسط استاد دکتر محمود حکمت‌نیا روز سه‌شنبه 28 شهریورماه 96 ساعت 16:00 در قم به صورت حضوری و در دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.


توجه:

1-  لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین:  Live.mou.ir/webinar
2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نیست؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کنید و پس از وارد کردن نام خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
3-  آزمون این درس به مدت 22 روز از ساعت 19 روز سه شنبه 28 شهریورماه تا ساعت 22 روز چهارشنبه 19 مهرماه(به صورت شبانه‌روزی) از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) برگزار می‌گردد.
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کدملی دانش‌پژوه (به صورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) است.

نشانی کلاس حضوری: قم، خیابان ساحلی، جنب پل جمهوری، دانشگاه مجازی  المصطفی(ص)
 
دانش‌پژوهان محترم سوالات و اشکالات محتوایی را که در حین مطالعه و یا مباحثه پیش آمده، هر چه سریعتر به مدیر استانی تحویل یا از طریق تلگرام(09011067477)، ایمیل(darsgoftar@wrc.ir) یا از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) ارسال نمایند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16917
کاربران آنلاین :     18
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397