ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/5/10
تعداد بازدید: 2437
 
کلاس رفع اشکال درس «تحولات جمعیتی در ایران»


اطلاعیه شماره 51
 کلاس رفع اشکال درس«تحولات جمعیتی در ایران» چهارمین درس از سلسله دروس ترم دوم دوره آموزشی نیمه حضوری درس‌گفتار2 توسط استاد حجت‌الاسلام والمسلمین زیبایی‌نژاد روز چهارشنبه 11 مردادماه 96 ساعت 16:00 در قم به صورت حضوری و در دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.


توجه:
1-  لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین:  Live.mou.ir/webinar
2- برای ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نیست؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کنید و پس از وارد کردن نام خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
3-  آزمون این درس به مدت 51 روز از ساعت 19 روز چهارشنبه 11 مردادماه تا ساعت 22 روز جمعه 31 شهریورماه(به صورت شبانه‌روزی) از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) فعال خواهد بود.
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کد ملی دانش‌پژوه (به صورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) است.

نشانی کلاس حضوری:
قم، خیابان ساحلی، جنب پل جمهوری، دانشگاه مجازی المصطفی(ص)

دانش‌پژوهان محترم هر چه سریع‌تر سؤالات و اشکالات محتوایی را که در حین مطالعه و یا مباحثه برای‌شان پیش آمده، به مدیر استانی تحویل بدهند یا به شماره تلگرام(09011067477)، ایمیل(darsgoftar@wrc.ir) یا سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) ارسال کنند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16917
کاربران آنلاین :     18
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397