اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1399/10/16
تعداد بازدید: 7942
 
پیام تسلیت ریاست پژوهشکده زن و خانواده در پی ارتحال آیت الله مصباح یزدی(ره)


به گزارش روابط عمومی پژوهشکده زن و خانواده، در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله علامه مصباح یزدی(ره)، حجت الاسلام والمسلمین زیبایی نژاد ریاست پژوهشکده زن و خانواده با صدور پیامی این ضایعه عظیم را تسلیت گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
 
                                                                بسم الله الرحمن الرحیم
                                                               «انا لله و انا الیه راجعون»
رحلت حضرت آیت‌الله مصباح یزدی(ره) را تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی برای فرزندان، خانواده و شاگردان آن مرحوم صبر و اجر و برای ایشان عفو و رحمت مسئلت می‌نمایم.
برجستگی علامه مصباح که از ایشان شخصیتی شاخص ساخت، آن بود که حضرت‌شان فقاهت و علم، زمان آگاهی، غیرت‌مندی، استقامت، تولی و تبری و انقلابی‌گری را یک‌جا جمع نموده و با شکل‌دهی به دفتر همکاری حوزه و دانشگاه، مؤسسة باقرالعلوم ع و مؤسسه امام خمینی (ره) به دیده‌بانی علمی و خصلت جمعی علم و تربیت دانشوران در حوزه‌های نو پدید بیش از دیگر فرزانگان توجه داشتند. هم‌اکنون مؤسسه امام خمینی (ره) ثمرة طیبه‌ای است که ثمرات ارزشمند خود را لحظه به لحظه به جوامع اسلامی ارزانی می‌دارد و مصداق روشنی از باقیات صالحات است.
فقدان چنین شخصیت‌هایی خسارتی جبران ناپذیر بر جامعة اسلامی وارد می‌کند که امید است با علمای فرزانه، به ویژه شاگردان ایشان، تا حدودی جبران شود.
 
                                                                محمدرضا زیبایی نژاد
                                                             رئیس پژوهشکده زن و خانواده


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397