ورود
عضویت
پرسشهای متداول

ارسال نظر، پیشنهاد و سوال


1.     مهلت ارسال ایده‌های چه زمانی است؟

مهلت ارسال ایده‌ها تا 15 بهمن‌ماه 1396 است.

2.     ایدة پژوهشی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

ایده پژوهش مرحله قبل از طرح‌نامه اجمالی است. پژوهشگر در مواجهة با معضل به ایدة اولیه‌ای می‌رسد که با ارتباطی که با ادبیات علمی حوزه مربوط برقرار می‌کند و با محدود کردن دامنه ایده را مسأله تبدیل می‌نماید. ایدة پژوهشی شروع فرایندی است که به پژوهش ختم می‌شود و با ایده‌های فرهنگی، فناوری و خدماتی متفاوت است.

در فرم ارسال ایده لازم است علاوه بر بیان ایده، ضرورت و کاربردهای احتمالی آن نیز بیان شود. ایده حتماً بین 300 تا 750 واژه باشد.

3.     آیا ارسال ایده محدود به مقطع تحصیلی خاصی است؟

خیر. ارسال ایده محدود به مقطع تحصیلی خاصی نیست گرچه شاخص‌های انتخاب ایده‌ها برای همه به یکسان به کار می‌رود.

4.     آیا ارسال ایده محدود به رشته خاصی است؟

همایش تنها در حوزه علوم انسانی و مطالعات دینی است.

5.     فرایند همایش چگونه است؟

پس از دریافت ایده‌ها در کمیته علمی همایش ایده‌های برتر برای ورود به مرحله بعد انتخاب می‌گردد. از صاحبان این ایده‌ها خواسته می‌شود تا 15 اسفندماه 96 ایدة خود را به طرح‌نامة اجمالی تبدیل نمیاند.

6.     طرح‌نامه‌های برتر چگونه حمایت می‌شوند؟

با طرح‌نامه‌های برتر رتبه اول قرارداد پروژه‌ای برای انجام پژوهش منعقد می‌گردد. به طرح‌نامه‌های رتبه دوم مبلغی به عنوان پژوهانه بر اساس گزارش پیشرفت پروژه پرداخت می‌گردد. به پژوهشگران طرح‌نامه‌های رتبه سوم میز پژوهشی در مرکز تحقیقات زن و خانواده اختصاص می‌یابد که دارای خدماتی مانند پذیرایی، اینترنت رایگان، مشاوره با اساتید، تهیه منابع لازم برای پژوهش تا سقف محدود و ارائه پژوهش در نشست‌های تخصصی خواهد بود. در حمایت نوع دوم و سوم پژوهشگر متعهد می‌شود که با توجه به نوع پژوهش، خروجی مشخصی مانند یک مقاله علمی پژوهشی یا یک مقاله مروری به مرکز تحقیقات زن و خانواده ارائه نماید.

مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16917
کاربران آنلاین :     13
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397