آثار تولیدی


عنوان مجموعه درس گفتار
نوع‌اثر محصول دیجیتال
سال تولید 1394
حجم
تولید کننده مرکز تحقیقات زن وخانواده
قیمت 150,000 ریـــال
توضیحات این مجموعه حاوی یکصد جلسه آموزشی است که با بهره گیری از اساتید برتر و بصورت صوتی- تصویری تلاش دارد مروری عالمانه بر مهمترین سر فصل های حوزه مطالعات جنسیتی داشته باشد.
پک های آموزشی در قالب 8 لوح فشرده با عناوین مسئله شناسی مباحث زنان، مبانی حاکم بر تحلیل مباحث زنان، اصول حاکم بر نظام شخصیت زن در اسلام،فلسفه حقوق زن در اسلام،بررسی شبهات حقوقی زنان،بررسی شبهات حقوقی طلاق، مناسبات حقوقی خانواده و دولت، تحولات جمعیتی در ایران(مسئله شناسی جمعیت)،غرب شناسی، مسئله شناسی الهیات جنسیتی، عدالت جنسیتی، فمینیسم، تحلیل فمینیسم اسلامی،روابط دختر و پسر، حجاب(سیاستگذاری فرهنگی در باب حجاب)، زن و سینما، خانواده و رسانه های جدید، اقتصاد و خانواده، اشتغال زنان، جنسیت و زبان قرآن، خانواده و نظام تربیت رسمی قابل ارائه به کلیه دانش پژوهان می باشد.
پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ