دوره سر صدف - آیین نامه دوره

آیین نامه دوره آموزشی مجازی «سِرّ صدف»

از آنجایی که نقش زنان و بالندگی و حضور آنان در جامعه همراه با پوشش کامل اسلامی، همواره از دغدغه های اصلی حوزه های علمیه بوده است و همچنین در راستای ارتقاء دانش و بینش های مورد نیاز برای کنشگری اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت طلاب در تابستان 1398 معاونت فرهنگی- تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در نظر دارد با مشارکت مرکز تحقیقات زن و خانواده قم، دوره کوتاه مدت غیرحضوری پیرامون موضوع مذکور را، با عنوان «سِرّ صدف؛ دریچه ای به پژوهش های جدید ناظر به پوشش زنان» برگزار نماید.

شرایط شرکت در دوره :

1.    طلاب از پایه‌های 4 و 5 (در ورودی‌های دیپلم) و پایه‌های 6 و 7 (در ورودی‌های سیکل) در حال تحصیل در سطح 2 و بالاتر می‌توانند در این دوره حضور یابند .
2.    هزینه دوره 2/000/000 ریال بوده که با تخفیف ویژه فقط ده درصد از هزینه و مبلغ 200/000 ریال دریافت خواهد گردید؛ (نحوه واریز هزینه در زمان ثبت‌نام اعلام می‌گردد.)
3.    گواهینامه‌ی دوره مربوطه، به افرادی که امتیاز لازم راکسب نمایند، از طرف مرکز تحقیقات زن و خانواده ارائه می‌گردد؛ لازم به ذکر است ازکسانی که امتیاز لازم را کسب نمایند در صورت درخواست گواهینامه، هزینه چاپ و ارسال دریافت خواهد شد.
4.    ثبت نام ازتاریخ 98/5/10 لغایت 98/5/30 امکان‌پذیر می‌باشد و متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس www.farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.
5.    فایل‌های دوره پس از ثبت نام و از تاریخ 98/6/3 تا 98/6/30  از طریق سایت معاونت فرهنگی – تبلیغی قابل دریافت خواهد بود و در هر هفته آزمون درس برگزار خواهد شد.
6.    آزمون هر درس، پس از پایان مطالعه و طی برنامه‌ای که در سایت مربوطه اعلام می‌گردد، برگزار خواهد شد و زمان آزمون جامع دوره نیز از تاریخ 98/7/1 تا 98/7/5 خواهد بود؛ لازم به ذکر است که نحوه برگزاری آزمون از طریق سامانه آموزش مجازی و به صورت تستی می باشد.
7.    به منظور یکسان سازی مطالعه در طول دوره، برنامه زمان‌بندی بهره‌مندی از دوره، بر روی سایت بارگزاری خواهد شد تا داوطلبان بر اساس آن زمان خود را تنظیم نموده و دوره را با موفقیت به پایان برسانند.
8.    در پایان هر عنوان درسی و نیز در پایان کل دوره، آزمونی از داوطلبان گرفته خواهد شد؛ لازم به ذکر است که این آزمون به صورت مجازی و از طریق پاسخگویی اعضاء به سئوالات مطرح شده در سامانه آموزش مجازی برگزار خواهد شد.
9.    هر درس مشتمل بر یک آزمون 10 سوالی تستی می باشد،که در پایان هر درس برگزار خواهد شد و آزمون جامعی نیز که مشتمل بر 20 سؤال تستی می‌باشد از همه دروس برگزار خواهد گردید؛ لازم به ذکر است که جهت دریافت گواهینامه مربوط به دوره، هر دواطلب باید حداقل شصت درصد از مجموع امتیازات آزمون‌های دروس و آزمون جامع را کسب نماید.
10.    شرکت‌کنندگان می‌توانند سؤالات احتمالی خود را از طریق ایمیل اداره آموزش به آدرس: majazi@wrc.ir و یا از طریق پیام‌رسان سروش به آدرس Amozeshwrc@ مطرح نمایند.
 با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان 

مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 مرکز تحقیقات زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397