دوره سر صدف - آیین نامه دوره

آیین نامه دوره آموزشی مجازی «سِرّ صدف»

از آنجایی که نقش زنان و بالندگی و حضور آنان در جامعه همراه با پوشش کامل اسلامی، همواره از دغدغه های اصلی حوزه های علمیه بوده است و همچنین در راستای ارتقاء دانش و بینش های مورد نیاز برای کنشگری اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت طلاب وفعالان فرهنگی در تابستان 1399 معاونت فرهنگی- تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در نظر دارد با مشارکت مرکز تحقیقات زن و خانواده قم، دوره کوتاه مدت غیرحضوری پیرامون موضوع مذکور را، با عنوان «سِرّ صدف؛ دریچه ای به پژوهش های جدید ناظر به پوشش زنان» برگزار نماید.

شرایط شرکت در دوره :

1.    طلاب از پایه‌های 4 و 5 (در ورودی‌های دیپلم) و پایه‌های 6 و 7 (در ورودی‌های سیکل) در حال تحصیل در سطح 2 و بالاتر و  همچنین تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف آموزشی  و سایر فعالان فرهنگی  می‌توانند در این دوره حضور یابند.

2.    هزینه ثبت نام دوره با توجه به تخفیف ویژه در نظر گرفته شده  برای تمامی علاقه مندانِ شرکت کننده  در دوره،  مبلغ بسیار کمی است که هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد. ضمنا پرداخت هزینه ثبت نام از طریق سایت پژوهشکده امکان پذیر خواهد بود.

3.    گواهینامه‌ی دوره مربوطه، به افرادی که امتیاز لازم راکسب نمایند، از طرف پژوهشکده زن و خانواده ارائه می‌گردد؛ لازم به ذکر است از کسانی که امتیاز لازم را کسب نمایند در صورت درخواست گواهینامه، هزینه چاپ و ارسال دریافت خواهد شد.

4.    ثبت نام از تاریخ 99/4/16 لغایت 99/4/30 امکان‌پذیر می‌باشد و متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت  معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس www.farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

5.    فایل‌های دوره پس از ثبت نام و از تاریخ 99/5/1 تا 99/5/30  از سایت  معاونت فرهنگی – تبلیغی و  سایت پژوهشکده زن و خانواده قابل دریافت خواهد بود و  در پایان هر عنوان درسی آزمون درس مربوطه برگزار خواهد شد.

6.    آزمون هر درس، پس از پایان مطالعه و طی برنامه‌ای که در سایت مربوطه اعلام می‌گردد، برگزار خواهد شد؛ لازم به ذکر است که نحوه برگزاری آزمون از طریق سامانه آموزش مجازی و به صورت تستی می باشد.

7.    به منظور یکسان سازی مطالعه در طول دوره، برنامه زمان‌بندی بهره‌مندی از دوره، بر روی سایت بارگذاری خواهد شد تا داوطلبان بر اساس آن زمان خود را تنظیم نموده و دوره را با موفقیت به پایان برسانند.

8.    هر درس مشتمل بر یک آزمون 10 سوالی تستی می باشد،که در پایان هر درس برگزار خواهد شد ؛ لازم به ذکر است که جهت دریافت گواهینامه مربوط به دوره، هر دواطلب باید حداقل شصت درصد از مجموع امتیازات آزمون‌های دروس را کسب نماید.

9.    شرکت‌کنندگان می‌توانند سؤالات احتمالی خود را از طریق ایمیل اداره آموزش به آدرس: majazi@wrc.ir و یا از طریق پیام‌رسان ایتاء به آدرس Amozeshwrc@ مطرح نمایند.


 با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان 

پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397