ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/2/9
تعداد بازدید: 5280
 
برگزاری نشست علمی « زنان و خانواده در تبلیغات و رویکردهای رئیس جمهور منتخب »


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این مرکز در نظر دارد نشست علمی « زنان و خانواده در تبلیغات و رویکردهای رئیس جمهور منتخب » را در تاریخ یکشنبه 10 اردیبهشت ماه سال 1396 ساعت16 الی 19 در واحد تهران این مرکز برگزار نماید.
بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا زیبایی نژاد رییس مرکز تحقیقات زن و خانواده، سرکار خانم دکتر لیلا سادات زعفرانچی سرپرست گروه بررسی مسائل زنان در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی ، جناب آقای دکتر محمد تقی کرمی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) و مرکز تحقیقات زن و خانواده، سرکار خانم دکتر فریبا علاسوند عضو هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده کارشناسان این نشست علمی خواهند بود.
این نشست با حضور برخی از فعالین عرصه زن و خانواده، پژوهشگران، اساتید و فضلای حوزوی به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک 56، مرکز تحقیقات زن و خانواده برگزار می گردد.


 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16678
کاربران آنلاین :     12
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394