ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/2/3
تعداد بازدید: 4540
 
برگزاری نمایشگاه منشورات مرکز تحقیقات زن و خانواده در حاشیه اجلاس سراسری مدیران حوزه‌های علمیه خواهران


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، در این نمایشگاه آثار و کتاب های مرکز تحقیقات، دو فصلنامه علمی پژوهشی جنسیّت و خانواده، 51 شماره از فصلنامه علمی، فرهنگی و اجتماعی زنان(حوراء)، بیانیه های تحلیلی و محصولات دیجیتالی مرکز مانند مجموعه نرم افزاری درس گفتار، نرم افزارهای آموزه، ریحانه، طرح مدرس، المحاضرات، بیانیه و حوراء معرفی و به نمایش درآمد.
شایان ذکر است  اجلاس سراسری مدیران و موسسین حوزه‌های علمیه خواهران با عنوان «بررسی نقش حوزه های علمیه خواهران در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی»، با حضور مدیران و مسئولان مرکز مدیریت های علمیه خواهران و مدیران استان ها و مدارس حوزه‌های علمیه خواهران در قم برگزار شد.
 این اجلاس در 3 روز از 29 الی 31 فروردین ماه و در 3 بخش، تبیین اهداف و راهکارهای آینده حوزه با حضور معاونت‌ها، برگزاری 6 کمیسیون تخصصی و حضور سخنرانان از شخصیت‌های برجسته سیاسی و حوزوی برگزار شد.

 


منبع:

مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16678
کاربران آنلاین :     13
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394