ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/10/14
تعداد بازدید: 12446
 
پیام رییس مرکز تحقیقات زن و خانواده در پی ارتحال حضرت آیت الله حاج شیخ محمدعلی شرعی(ره)


بسم الله الرحمن الرحیم      
انا لله و انا الیه راجعون
رحلت حضرت آیت الله محمدعلی شرعی ضایعه ای برای شهر قم، مدیریت حوزه های علمیه خواهران و مرکز تحقیقات زن و خانواده به حساب می آید. آن مرحوم فرزند اسوه ای پاک از علمای اخلاق، مبارزی نستوه و تلاش گری خستگی ناپذیر بود که علاوه بر این که حقی بزرگ به مردم قم و مبارزان پیش و پس از انقلاب دارد، بسیاری از مراکز علمی، فرهنگی و اجتماعی قم از جمله جامعه الزهرا، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و مرکز تحقیقات زن و خانواده در تاسیس و استمرار خود مرهون زحمات و پیگیری های معظم له بوده اند.
اینجانب ضمن تسلیت رحلت این بزرگ مرد به همکاران ارجمند از خداوند برای ایشان طلب عفو و مغفرت می نمایم و امیدوارم ایشان و فرزند شهیدش حجت الاسلام محمد تقی را در دریای بیکران رحمتش غرق در جوار اولیای اسلام منزل دهد.از عزیزان مسئلت دارم برای آن سرور گرانمایه از خداوند مغفرت و رحمت مسئلت  نمایند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16680
کاربران آنلاین :     19
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394