ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/8/9
تعداد بازدید: 10808
 
برگزاری نشست علمی « رابطه جنسیت و اضطراب آشکار و پنهان: نقش دلبستگی به خدا و پایگاه هویت من »


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این مرکز در نظر دارد نشست علمی «رابطه جنسیت و اضطراب آشکار و پنهان: نقش دلبستگی به خدا و پایگاه هویت من » را در تاریخ پنجشنبه 13 آبان ماه ساعت 8:30 صبح برگزار نماید.
حجت‌الاسلام آینه چی، عضو گروه روان‌شناسی هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده این بحث را ارائه خواهند داد و  جناب آقای دکتر حمیدرضا حسن‌آبادی عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی (دکتراي تخصصی روان‌شناسی تربیتی) به نقد این مقاله می پردازند.
این نشست علمی با حضور برخی از فعالین عرصه زن و خانواده، پژوهشگران، اساتید و فضلای حوزوی به آدرس قم، بلوار جمهوری، میدان سپاه، به سمت ریل راه آهن، مرکز تحقیقات زن و خانواده برگزار می گردد.
شایان ذکر است، این نشست بصورت آنلاین از طریق آدرس زیر برای علاقه مندانی که امکان حضور در جلسه را ندارند برگزار می گردد: http://vc.aou.ir/wrc
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16686
کاربران آنلاین :     24
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394