ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/8/3
تعداد بازدید: 6655
 
کتاب « نظام اسلامی و مسئله حجاب؛ مجموعه مقالات و گفت‌و‌گوها » به چاپ چهارم رسید


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، کتاب « نظام اسلامی و مسئله حجاب؛ مجموعه مقالات و گفت‌و‌گوها » نوشته جمعی از اساتید و صاحبنظران عرصه زن و خانواده از سوی انتشارات مرکز تحقیقات زن و خانواده به چاپ چهارم رسید.
این اثر شامل پنج مقاله، سه مقاله فارسی و دو مقاله ترجمه شده از متن انگلیسی و یک گفت‌و‌گو می باشد.
کتاب « نظام اسلامی و مسئله حجاب؛ مجموعه مقالات و گفت‌و‌گوها » شامل 3 مقاله با عنوان «نظام اسلامي و مسئله پوشش زنان» نوشته محمد‌رضا زيبايي‌نژاد، «پوشش زنان در عرصه‌ي قانون و حكومت» نوشته زهره رجبيان و «بررسي جامعه‌شناختي بدحجابي در ايران» نوشته سيداحمد هاشمي‌فشاركي می باشد.
این کتاب همچنین شامل گفت‌وگو با دكتر عماد افروغ  با موضوع «نظام اسلامي و مسئله حجاب»، نقدي بر نظرات جك استراو، عضو پارلمان بريتانيا درباره‌‏ي حجاب در اسلام  ترجمه‌‌ سرکار خانم مريم رفيعي و گوش فرا‌دادن به نداي حجاب ترجمه‌ سرکار خانم نسرين مصباحي می باشد.
چاپ چهارم کتاب « نظام اسلامی و مسئله حجاب؛ مجموعه مقالات و گفت‌و‌گوها » در 263 صفحه، قطع رقعی، در تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و قیمت 100 هزار ریال روانه بازار کتاب شده است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و تهیه کتاب میتوانند به نشانی http://wrc.ir/?action=Shop.Detail&ID=40&BrandID=1 مراجعه کنند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16686
کاربران آنلاین :     23
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394