ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/4/26
تعداد بازدید: 2768
 
کلاس رفع اشکال درس «عدالت جنسیتی»


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، کلاس رفع اشکال درس«عدالت جنسیتی» سومین درس از سلسله دروس ترم دوم دوره آموزشی نیمه حضوری درس گفتار2، توسط استاد حجت الاسلام والمسلمین زیبایی‌نژاد روز چهارشنبه 28 تیرماه 96 ساعت 14:00 در قم به صورت حضوری و در دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها بصورت آنلاین برگزار می‌گردد.

توجه:
1-  لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین:  Live.mou.ir/webinar
2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نیست؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کنید و پس از وارد کردن نام خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
3-  آزمون این درس به مدت 5 روز از ساعت 17 روز چهارشنبه 28 تیرماه تا ساعت 22 روز دوشنبه 2 مردادماه(به صورت شبانه روزی) از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) برگزار می‌گردد.
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کد ملی دانش‌پژوه (به صورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) است.

آدرس کلاس حضوری: قم، خیابان ساحلی، جنب پل جمهوری، دانشگاه مجازی  المصطفی(ص)

دانش‌پژوهان محترم هر چه سریع‌تر اشکالات محتوایی و سوالاتی را که در حین مطالعه و یا مباحثه پیش آمده، به مدیر استانی تحویل بدهند یا از طریق تلگرام(09011067477) ، ایمیل(darsgoftar@wrc.ir) یا از طریق سامانه آموزش مجازی(lms.wrc.ir) ارسال کنند.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16846
کاربران آنلاین :     17
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397