ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/1/16
تعداد بازدید: 5711
 
آغاز ثبت نام ترم دوم دومین دوره آموزشی نیمه حضوری مباحث زن و خانواده(درس گفتار2)


ثبت نام ترم دوم دومین دوره آموزشی نیمه حضوری مباحث زن و خانواده(درس گفتار2) به همت مرکز تحقیقات زن و خانواده آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این دوره آموزشی با مشارکت نهادهای مختلف و با هدف کسب حداقل استاندارد بینشی ضروری برای شناخت عالمانه دانش مطالعات زن و خانواده و در کمترین زمان ممکن بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
بر همین اساس، ترم دوم این دوره آموزشی که مشتمل بر مباحث مختلفی از جمله فلسفه حقوق زن در اسلام، تحلیل فمینیسم اسلامی، عدالت جنسیتی، خانواده و نظام تربیت رسمی، تحولات جمعیتی در ایران، مسئله شناسی الهیات جنسیتی، مناسبات حقوقی خانواده و دولت، روابط دختر و پسر، بررسی شبهات حقوقی طلاق، زن و سینما، اقتصاد و خانواده و اشتغال زنان با رویکردی دینی از زبان برترین اساتید این حوزه و در کمترین زمان ممکن و در قالب پک های صوتی ـ تصویری در اختیار محققان و پژوهشگران، طلاب و دانشجویان و عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
اعطای گواهی پایان دوره، اولویت پذیرش در دوره‌های آموزش رسمی مطالعات زنان مرکز تحقیقات زن و خانواده، قرار گرفتن در زمره مرتبطین مراکز مشارکت کننده و دعوت جهت شرکت در برنامه‌های این مراکز، تخفیف ویژه در خرید محصولات مراکز مشارکت کننده و اولویت جذب در دوره‌های تربیت مربی نهاد‌های برگزار‌کننده از جمله مزایای این دوره آموزشی است.
زمان نام نویسی در ترم دوم این دوره آموزشی از 14 فروردین ماه لغایت 7 اردیبهشت ماه سال 1396 می باشد. همچنین شروع این ترم از اردیبهشت ماه لغایت آبان ماه سال 1396 خواهد بود.
علاقه مندان و پژوهشگران دارای مدرک سطح 2 یا کارشناسی می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک http://wrc.ir/?action=TCOSS.Home اقدام نمایند.

 
ارتباط با آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده از طرق زیر امکان پذیر است:
1. تلگرام آموزش:      9011067477
توجه: قبل از ارسال پیام این شماره را سیو کرده و سپس، سوال و درخواستتان را با ذکر نام و نام خانوادگی ارسال فرمایید.

2. ایمیل:               darsgoftar@wrc.ir
3. سامانه پیامکی :     30001230011020
4. تلفن:                       02532144699   

 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16686
کاربران آنلاین :     16
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394