ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/9/29
تعداد بازدید: 3933
 
آزمون جبرانی درس مساله شناسی مباحث زنان


آزمون جبرانی درس« مساله شناسی مباحث زنان » اولین درس  از سلسله دروس دوره آموزشی نیمه حضوری درس گفتار2، روز دوشنبه 29 آذر ماه 1395 از ساعت 10 صبح تا 10 شب از طریق سامانه آموزش مجازی برگزار می گردد. لذا آن دسته از دانش پژوهانی که موفق به شرکت در آزمون اصلی نشده اند می توانند در تاریخ مذکور در آزمون شرکت نمایند.
توجه:
1-  آدرس سامانه آموزش مجازی : lms.wrc.ir
2-  نام کاربری ورود به پنل شخصی افراد کد ملی فرد (بصورت کامل) و رمز آن، شماره موبایلی است که هنگام ثبت نام در سایت وارد نموده اند(شماره موبایل همراه با صفر ابتدای شماره)
3- شایان ذکر است، در خصوص درس «مساله شناسی مباحث زنان»  استثناً به دلیل اینکه اولین آزمون از دروس این دوره می باشد و دانش پژوهان با سامانه آموزشی(پنل شخصی) آشنایی کافی را نداشته اند، آزمون ویژه ای نیز برگزار خواهد شد.
افرادی که به هر دلیلی موفق به شرکت در آزمون اصلی و جبرانی نشده باشند می توانند از این فرصت استفاده نمایند. (تاریخ برگزاری این آزمون اطلاع رسانی می شود)


آی دی ادمین آموزش: darsgoftaradmin@            
 شماره تلگرام آموزش: 09011067477
ایمیل: darsgoftar@wrc.ir
کانال تلگرامی دوره درس گفتار2 : https://telegram.me/darsgoftart2

 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16675
کاربران آنلاین :     16
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394