اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/4/14
تعداد بازدید: 21947
 
فراخوان جذب هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، این مرکز که مرکز پژوهشی حوزوی است جهت تکمیل اعضای هیئت علمی خود، 7 نفر از واجدین شرایط را به عنوان هیئت علمی پژوهشی می پذیرد.

اعضای هیئت علمی جذب شده در گروه های پژوهشی فقه و حقوق، تربیت و روانشناسی، مطالعات نظری و علوم اجتماعی به فعالیت می پردازند. داشتن حداکثر سن 40 سال و دارا بودن مدرک سطح چهار حوزه یا دکتری دانشگاه از جمله شرایط عمومی متقاضیان عضویت در هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده است.

متقاضیان عضویت در هیئت علمی «گروه فقه و حقوق» دارای مدرک دکتری، بایستی دارای سطح سه حوزه نیز بوده و حوزه تحصیلی آنها حقوق خصوصی باشد.

همچنین متقاضیان عضویت در هیئت علمی گروه «مطالعات نظری» باید در حوزه کلام و تاریخ تحصیل کرده باشند. نیز تحصیل در حوزه روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، مشاوره خانواده و فلسفه تربیت از جمله شرایط اختصاصی برای متقاضیان عضویت در هیئت علمی گروه «تربیت و روانشناسی» است.

افرادی که تمایل  به عضویت در هیئت علمی گروه «علوم اجتماعی» دارند، باید در حوزه جامعه شناسی عمومی، فرهنگی، مطالعات نظری فرهنگ، بررسی مسائل، سیاستگذاری فرهنگی و آینده پژوهی تحصیل کرده باشند.

جذب هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده در گروه‌های پژوهشی مورد نیاز، پس از بررسی اولیه رزومه و مدارک ارسالی و با مصاحبه‌های تخصصی و عمومی صورت میپذیرد.

داوطلبان جذب در هیئت علمی این مرکز می‌توانند از تاریخ  16 خردادماه الی 30 تیرماه سال جاری، با مراجعه به اینجا و تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری گواهی مدرک تحصیلی، کارت ملی و روزمه علمی خود نام نویسی کنند.
 
• لینک ثبت نام
 


 

 


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ