ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/4/20
تعداد بازدید: 8300
 
در گفتگو با معاون پژوهش مرکز تحقیقات زن و خانواده مطرح شد: شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان عضویت در هیات علمی این مرکز


معاون پژوهش مرکز تحقیقات زن و خانواده گفت: این مرکز جهت تکمیل اعضای هیات علمی خود از واجدین شرایط به عنوان هیات علمی پژوهشی دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، حجت الاسلام مجید دهقان با اشاره به فراخوان جذب هیات علمی در این مرکز اظهار داشت: مرکز تحقیقات زن و خانواده جهت تکمیل اعضای هیات علمی خود، 10 نفر از واجدین شرایط را به عنوان هیات علمی پژوهشی می پذیرد.

ایشان با بیان اینکه اعضای هیات علمی جذب شده در گروه های پژوهشی فقه و حقوق، مطالعات نظری، علوم اجتماعی و تربیت و روانشناسی به فعالیت می پردازند، خاطرنشان کرد: داشتن حداکثر سن 40 سال و دارا بودن مدرک سطح چهار حوزه یا دکترای دانشگاه از جمله شرایط عمومی متقاضیان عضویت در هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.

معاون پژوهش مرکز تحقیقات زن و خانواده در ادامه افزود: متقاضیان عضویت در هیات علمی «گروه فقه و حقوق» که دارای مدرک دکتری می باشند، بایستی دارای سطح سه حوزه نیز بوده و حوزه تحصیلی آن ها حقوق خصوصی، حقوق عمومی، فقه و مبانی حقوق و فقه و یا حقوق اسلامی باشد.

ایشان با بیان اینکه متقاضیان عضویت در هیات علمی گروه «مطالعات نظری» باید در حوزه فلسفه، کلام، فلسفه اسلامی، فلسفه اخلاق، تاریخ اسلامی، تفسیر و علوم قرآنی و علوم حدیث تحصیل کرده باشند، گفت: تحصیل در حوزه روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی و مشاوره خانواده از جمله شرایط اختصاصی برای متقاضیان عضویت در هیات علمی گروه «تربیت و روانشناسی» است.

حجت الاسلام دهقان همچنین تصریح کرد: افرادی که جهت عضویت در هیات علمی گروه «علوم اجتماعی» تمایل دارند، باید در حوزه جامعه شناسی عمومی، فرهنگی، مطالعات نظری فرهنگ، بررسی مسایل و سیاستگذاری فرهنگی تحصیل کرده باشند.

ایشان شیوه جذب اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده را مورد توجه قرار داد و گفت: جذب هیات علمی در گروه های پژوهشی مورد نیاز، پس از بررسی اولیه رزومه و مدارک ارسالی و با مصاحبه تخصصی بلافاصله پس از اتمام مهلت فراخوان و با رعایت اولویت صورت می پذیرد و اولویت با افرادی است که در حوزه جنسیت و خانواده دارای اثر یا طرح پژوهشی باشند.

معاون پژوهش مرکز تحقیقات زن و خانواده در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان جذب در هیات علمی این مرکز می توانند تا تاریخ سی ام مردادماه سال جاری، با مراجعه به پایگاه www.wrc.ir  و تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری گواهی مدرک تحصیلی، کارت ملی و روزمه علمی خود نام نویسی نمایند و امکان تمدید فراخوان نیز وجود ندارد.
لینک اطلاعیه


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16686
کاربران آنلاین :     25
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394