اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1392/11/29
تعداد بازدید: 8727
 
ثبت نام اولین دوره نشست های علمی «زن و خانواده»مدیریت پژوهشی دانشگاه باقر العلوم علیه السلام و دبیرخانه شورای حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی با همکاری مرکز تحقیقات زن و خانواده به منظورتوسعه آموزش پژوهش عالی نظریات و سیاستگذاری خانواده و زنان در ایران اولین دوره نشست های خود را از 19 اسفند سال جاری آغاز می کنند.
دوره علمی مطالعات زن و خانواده عنوان برنامه­ای است که با همکاری سه مجموعه شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه باقرالعلوم(ع) و مرکز تحقیقات زن و خانواده در نیمسال دوم تحصیلی 92-93 برگزار خواهد شد.
این دوره با دعوت از اساتید، اندیشوران و فضلای حوزوی و دانشگاهی طرح و بررسی مسائل کلیدی حوزه زن وخانواده  را در جمع طلاب سطح4 و دانشجویان منتخب دکترا دنبال خواهد کرد. امید است این نشست ها، محملی برای آشنایی و ایجاد فضای علاقه و انگیزه برای طلاب و دانشجویان مستعد برای ورود به مطالعه و پژوهش حرفه ای در عرصه آسیب شناسی و سیاستگذاری این حوزه برای نظام باشد.
اهداف این حلقه و نشست ها و کارگاه های آن عبارتند از:
ـ شناسایی و جذب پژوهشگران سطح عالی دارای زمینه حوزوی و نگهداشت و ارتقاء آنها برای نیاز های نظام
ـ توانمند سازی دانشجویان دکتری و طلاب سطح 4 حوزوی برای ورود به حوزه میان رشته ای مطالعات جنسیت وخانواده خصوصا در مقطع پایان نامه
ـ تدوین و بررسی آخرین دستاوردها،نظریات و آسیب شناسی های کاربردی حوزه خانواده در ایران
ـ تقویت منابع و آثار علمی دارای رویکرد بومی و اسلامی در این حوزه
علاقمندان که طلبه سطح 4 یا دانشجوی دکتری هستند می توانند از طریق ارسال پیامک حاوی نام ،رشته تخصصی و ایمیل به شماره 09191608985 حد اکثر تا 15 اسفند ماه اقدام نمایند.
شایان ذکر است که پس از بررسی متقاضیان و توانمندی های پژوهشی حد اکثر 25 نفر جهت اولین دوره کار گاه ها اعلام و ثبت نام قطعی خوهند شد.


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


منبع:

پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ