ارتبــــــاط‌ با ما

مرکز تحقیقات زن و خانواده نهادی پژوهش‌محور است که بر اساس اساسنامه مصوب خود،‌ بیشترین تمرکز را بر پر کردن خلاء‌های فراوان پژوهشی قرار داده است و با عنایت به عدم تناسب میزان نیروی انسانی و مقدورات سازمانی با فراوانی تقاضاها، صرفا می‌تواند درخواست‌های معدودی را پاسخ دهد و کمتر در حوزه‌های ترویجی وارد شود. ضمن آن‌که اساسنامه مرکز مخاطبین اصلی فعالیت‌ها را از مقطع ارشد دانشگاهی و سطح 3 حوزوی به بالا تعریف کرده است و برای خدمت‌رسانی به مخاطبین در سطوح دیگر مجال کمتری وجود دارد. 

در این قسمت اطلاعاتی در قالب پرسش و پاسخ در اختیار مخاطبین محترم سایت قرار می‌گیرد تا راه‌گشای استفاده مناسب‌تر از آن باشد.

 


در صورت عضویت و مراجعه به ایمیل در مرحله اول، اگر به جای امکان فعال‌سازی لینک، فقط عبارت «لینک فعال‌سازی» آمده باشد و فعال‌سازی ممکن نباشد، چه باید کرد؟

ایمیل باید در inbox باشد. اگر ایمیل به spam شما رفته است، پس از باز کردن ایمیل روی گزینه not spam کلیک کنید. ایمیل از بخش spam حذف و به بخش inbox وارد می‌شود. به inbox رفته و  آن را باز و روی لینک فعال‌سازی کلیک کنید.

 


نحوه عضویت در کتابخانه مرکز به چه صورت است؟

با کلیک بر قسمت «کتابخانه تخصصی» بر روی صفحه اصلی سایت و پرکردن فرم «درخواست عضویت» می‌توانید در کتابخانه مرکز تحقیقات زن و خانواده عضو شوید و از امکاناتی همچون رزرو کتاب و یا تمدید کتابی که امانت گرفته‌اید و نیز جست‌وجوی پیشرفته در کتابخانه تخصصی مرکز استفاده کنید. 

 


ساعات کاری کتابخانه‌های قم و تهران چگونه است؟

ساعات کاری کتابخانه قم:

شنبه تا چهارشنبه: 7:30 الی 14 و پنج شنبه: 7:30 الی 13

کتابخانه تهران:

شنبه تا چهارشنبه: 8 الی 15 و پنج شنبه: 8 الی 13

 


چگونه می‌توان مقالات را دانلود کرد؟

با ورود به سایت بر روی قسمت عضویت کلیک و فرم‌های لازم را پر کنید. در مرحله اول برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی لینک موجود در ایمیل و انجام ادامه مراحل، عضویت کامل خواهد شد. بعد از تکمیل مراحل، شما می‌توانید با ورود به سایت از طریق نام کاربری خود، فایل تمام‌متن مقالات بارگذاری شده در سایت را دریافت کنید.

 


چگونه می‌توان از پایان‌نامه‌های کتابخانه استفاده کرد؟

پس از عضویت در کتابخانه و با مراجعه حضوری به کتابخانه، امکان مطالعه پایان‌نامه فراهم می‌شود. بر اساس قوانین، امانت‌دادن پایان‌نامه و در اختیار قراردادن فایل آن ممنوع است.

 


در صورت تمایل به ارسال مقالات یا پژوهش‌های خود به مرکز تحقیقات چگونه باید اقدام کرد؟

با مسئول خدمات پژوهشی معاونت پژوهش تماس حاصل فرمایید. شماره‌های تماس در صفحه «ارتباط با ما» درج شده است.

 


آیا برای مطالعات زن و خانواده سیر مطالعاتی خاصی را پیشنهاد می‌دهید؟ چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

برای دریافت سیر مطالعاتی با مراجعه به قسمت خدمات آموزشی(که در حال راه‌اندازی است) می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. البته علاقه‌مندان می‌توانند با تماس با شماره‌های داخلی قسمت آموزش برای سیر مطالعاتی مشاوره بگیرند. شماره‌های تماس در قسمت«ارتباط با ما» در سایت موجود است.

 


چگونه می‌توان محصولات مرکز تحقیقات زن و خانواده را به صورت اینترنتی یا حضوری خرید و چه شیوه‌های خرید دیگری وجود دارد؟ 

برای خرید اینترنتی می‌توانید با کلیک برای روی گزینه «اضافه به سبد» از امکانات سبد خرید و ده درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز تحقیقات زن و خانواده در قم و تهران محصولات را تهیه فرمایید. نشانی و مکان‌‌نمای این مراکز در قسمت «ارتباط با ما» در همین سایت قابل رؤیت است. 

ضمناً نمایندگی‌های فروش محصولات این مرکز در قم به شرح ذیل است:

قم. بلوار معلم. مجتمع ناشران. واحد 114. فروشگاه نشر هاجر. صندوق پستی: 3119- 37185

تلفـن: 32144400-025    پیـامک:   3000214440

پايگاه اطلاع رسانی:     Hajar.whc.ir 

نشانی الكترونيكی:    Hajar@whc.ir

قم. پردیسان، خ مولوی. دانشگاه ادیان و مذاهب. انتشارات دانشگاه

 


آیا نمایندگی‌های فروش کتب مرکز در سایر شهرستان‌ها وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر غیر از قم و تهران، نمایندگی فروش در سایر شهرستان‌ها فعال نیست.

 


آیا برای دانشجویان مطالعات زنان و طلاب تخفیفی برای خرید آثار مرکز در نظر گرفته شده است؟

این افراد با مراجعه به سایت می‌توانند از خرید اینترنتی و ده درصد تخفیف آن استفاده کنند. خرید با حجم بالا تخفیف بیشتری را شامل می‌شود که در این صورت باید با بخش اداری مالی مرکز تماس حاصل فرمایید. اطلاعات تماس در بخش «ارتباط با ما» درج شده است.

 


چگونه می‌توان مشترک نشریه حوراء شد؟

فرم اشتراک در صفحه آخر نشریه حوراء درج شده  است. آن را تکمیل و به آدرس مذکور ارسال کنید یا با دفتر نشریه حوراء در تهران تماس حاصل فرمایید. اطلاعات تماس در بخش «ارتباط با ما» درج شده است.

 


آیا مرکز تحقیقات زن و خانواده تسهیلاتی برای تجهیز کتابخانه‌های سطح شهر یا دیگر شهرستان‌ها در نظر دارد؟ 

در خصوص خرید کتاب با حجم بالا و اطلاعات لازم لطفا با معاونت اداری مالی تماس حاصل فرمایید. اطلاعات تماس در بخش «ارتباط با ما» درج شده است.

 


فایل صوتی یا تصویری دوره‌های آموزشی و نشست‌های شما را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

درصورتی که این فایل‌ها در قسمت نشست‌ها یا خدمات آموزشی پرتال بارگذاری شده باشد، باعضویت در سایت امکان دانلود برای مخاطبان فراهم است، در غیر این صورت در تماس با متصدی آموزش مرکز، هماهنگی امکان تهیه برای مخاطبان فراهم می‌شود. اطلاعات تماس در بخش «ارتباط با ما» درج شده است.

لازم به ذکر است این مرکز درصدد است بانک صوت و تصویر آموزش‌ها و نشست‌های خود را در کتابخانه تخصصی برای استفاده عموم راه‌اندازی کند. در این خصوص اطلاعیه‌های لازم را بر روی سایت بخوانید.

 


برای اطلاع از همایش‌ها و نشست‌های مرکز و شرکت در آن، چه باید کرد؟

معمولا همایش‌ها و نشست‌های مرکز تحقیقات زن و خانواده از طریق اطلاعیه‌های روابط عمومی بر روی سایت قرار خواهد گرفت و علاقه‌مندان بعد از طی مراحل ثبت‌نام می‌توانند در همایش یا نشست مذکور شرکت کنند.

 


آیا می‌توان از سخنرانان مرکز تحقیقات برای نشست‌های خود استفاده کرد؟ چگونه می‌توان آن‌ها را دعوت کرد؟

با اداره ارتباطات معاونت ترویج و همکاری‌های علمی تماس حاصل فرمایید. اطلاعات تماس در بخش «ارتباط با ما» درج شده است.

 


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397